Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Jak poznat nevěru…

Soužití v partnerském vztahu je občas komplikované a klade velké nároky na lidskou psychiku. Možná se právě nyní nacházíte v situaci, kdy vaše podvědomí vysílá signály o partnerově nevěře, a vy nevíte, zda tomu přikládat význam či ne. Jak poznat nevěru je otázka, kterou od svých klientů slýchá profesionální manželský poradce velmi často. Psychologové se shodují, že existuje celá řada varovných příznaků, které nevěru partnera prozradí. Stačí jim naslouchat a umět je rozpoznat.

Jak nevěru odhalit včas!

Být nevěrný svému životnímu partnerovi může být jak muž, tak žena. Zatímco pánové si hledají milenky zpravidla kvůli nespokojenosti se sexuálním životem, žena si najde milence, strádá-li ve vztahu emočně. A jak se nejčastěji nevěra prozradí? V době moderních technologií vám mnohé může napovědět například partnerův mobilní telefon. Náhle jej totiž před vámi začne schovávat, nebo v noci tajně píše esemesky. Možná před vámi partner dříve vyřizoval všechny telefonní hovory, nyní však při zazvonění mobilu odchází z místnosti. Jak poznat nevěru i podle dalších příznaků? Hodně vám napoví třeba to, začne-li o sebe partner náhle pečovat. Pokud například vašeho muže dříve móda vůbec nezajímala a najednou začne zcela měnit šatník, zřejmě něco není v pořádku.

Změna chování – i to může být varovný signál

Nelze od partnera po několika letech vztahu čekat, že se k vám bude chovat jako v době seznámení. Ale změny, které zaznamená jeho chování k vám, také leccos prozradí. Přestane mít na vás a na rodinu čas, nebo vám zničehonic bude nosit květiny, což dosud nedělal. Některé muže totiž pronásleduje pocit viny, který kompenzují právě kyticí květin. Varovným signálem jsou také hádky, které začnou být na denním pořádku, a časté jsou i partnerovy změny nálad. Dalším jasným příznakem je změna chuti na sex či úplný nezájem o sexuální život. I to je jeden ze signálů, díky nimž lze nevěru odhalit včas.

Světlana