Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Jak získat muže

Všude kolem vás jsou samé zamilované páry, jenom vy nějak ne a ne najít toho pravého. Když se ve vašem okolí vyskytne muž vašich snů, zčervenáte studem, nevypravíte ze sebe v rozpacích ani slovo, nebo vám samým přemýšlením o tom, jak ho zaujmout, unikne, že právě odešel. Zkrátka v technice „balení“ zkazíte všechno, na co sáhnete.

Nebojte se vyrazit sama

Abyste ulovila muže vašich snů, chce to trpělivost a mít jak se říká pod čepicí. Jak postupovat, aby si vás váš vyvolený všiml a nepřebrala vám ho agresivnější kamarádka ještě dříve, než se s ním stihnete dát do řeči? Jednoduše: Nechoďte na lov s kamarádkami! Sice vám dá větší pocit bezpečí, budete-li mít u sebe nějakou známou osobu a spřízněnou duši, ale ženy jsou si vzájemně hlavně velkou konkurencí. Některé muže také přítomnost většího počtu žen odradí od kontaktu. Zkrátka se bojí. Proto se uvolněte a klidně vyrazte za zábavou sama. Nemějte strach, nemůže se stát nic horšího, než že se také vrátíte sama.

Nebuďte prodejná

Nesnažte se na sebe za každou cenu upozornit. Ženy typu profesionální „baličky“, které svým chováním velmi otevřeně dávají najevo, že jsou volné, muže spíše odpuzují. Pomyslí si něco o tom, že takové „zboží“ je nějak příliš snadno k mání a tudíž asi nebude stát za mnoho. V horším případě si zabrumlá něco o tom, že jste z těch, které jdou s každým, a to přece nechcete. Vy chcete získat muže pro trvalý vztah.

Nalaďte úsměv a dejte signál

Na druhou stranu ale dejte nenápadných signálem najevo, že vás muž zajímá. I on totiž přemýšlí, jak vás oslovit, a neví si rady. Muži, kteří bez rozpaků pozvou slečnu na ulici na rande, se většinou vyskytují jenom v tuctových romantických filmech, ve skutečnosti jsou výjimkou. Šikovnou záminkou je třeba venčení psího miláčka, při kterém si začnete s mužem povídat, nebo knížka, kterou čtete v tramvaji. Nalaďte úsměv, ten vás nic nestojí a hřeje víc než elektřina. Nebuďte ovšem zklamaná. Někdy se zkrátka muž na váš signál nechytí.

Upravenost a čistota platí

Snažte se být vždy upravená a přirozená, jemně zdůrazňujte svoji ženskost. Nemusíte vypadat dokonale jako filmová hvězda, to naopak v objektech vašeho zájmu vzbudí pocit, že jste nedostupná ledová královna, kterou se jim stejně nikdy nepodaří získat. Dejte si ale pozor, abyste neměla puštěné oko na punčoše nebo flíček na halence. To vás nereprezentuje a muži nechtějí žádnou šmudlu. Nebojte se nenápadně zdůraznit svůj osobitý styl oblékání nebo vaší rukou vyrobený šperk. Třeba právě vaše malá odlišnost v davu muže zaujme. Nepřehánějte to ale a nebuďte výstřední.

Nepřehánějte to s neřestmi

Vyvarujte se některých věcí, jež muže spolehlivě odradí. Sotva najdete někoho, komu bude při prvním kontaktu připadat sexy, zapalujete-li jednu cigaretu od druhé. Nebude pro něho těžké uhádnout, že líbat se s vámi bude asi totéž jako vylizovat popelník. Ani vypít dva litry vína a pak všem mužům v okruhu sta metrů říkat „miláčku“ rozhodně není správnou strategií jak získat vyvoleného. Pokud máte s nějakými neřestmi problém, je na čase ho řešit.

Sebevědomí nepřehánějte

Přiměřené sebevědomí vás zdobí, přísloví „Sedávej, panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě,“ už dávno neplatí. Víte, v čem jsou vaše silné a slabé stránky, a umíte s nimi nakládat, to je vaše zbraň. Ale opatrně, fúrie, které ví všechno nejlépe, muži nesnášejí. Důležité je mít nějaký zájem, koníčka. Chodíte třeba do sportovního klubu? Váš nebo jeho sportovní úspěch se může stát prvním tématem, o němž při odchodu ze cvičení prohodíte pár slov. Buďte vstřícná a příjemně naladěná. Když budete vy sama příjemná, příjemný muž si vás najde.