DoIt Wiki – jak na to

Česká Republika

Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

BMW aktualizovalo M2

BMW aktualizovalo M2

Cenově nejdostupnější sportovní BMW od M GmbH bylo aktualizováno do roku 2025. Přidal výkon, točivý moment, trochu upravil vzhled a výbavu.

Řadová 3,0 litrová“ šestka “ B58 pod kapotou BMW M2 získala po upgradu dalších 20 koní maximálního výkonu 453 koní. Ve verzích s automatickou převodovkou motor přidal 50 Nm špičkového točivého momentu-až 600 nm.

U M2 s šestistupňovou manuální převodovkou zůstal točivý moment motoru stejný – 550 nm.

Převod motoru na plynový pedál je proveden lineárněji. V interiéru modernizovaného BMW M2 je nový volant se zploštělým spodním ráfkem.

Přední konzola je poněkud jinak vyzdobena, ventilační deflektory jsou vyrobeny v novém stylu a stříbrné pod matným hliníkovým lemováním jsou zarámovány pouze ty po stranách.

Po aktualizaci pro m2 bylo možné objednat si při nákupu odlehčená sportovní přední sedadla s karbonovým ostěním Samostatně, nejen jako součást balíčku M Driver.

Exteriér modernizované M2 odlišují černé koncovky výfukového systému. Dříve byly bez povlaku z nerezové oceli. A také černá Litera M a dvojka na šildech. Dříve byly s chromováním.

Již v továrním katalogu BMW M2 G87 se poprvé objevily stříbrné lité disky kol. Dříve se nabízely pouze černé. Prodej modernizovaných BMW M2 v Německu začne v srpnu.