DoIt Wiki – jak na to

Česká Republika

Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Land Rover opět zahájí výrobu modelu Freelander

Land Rover opět zahájí výrobu modelu Freelander

Ale je tu nuance…
Možná jste zapomněli, jak skvělý byl Land Rover Freelander ve všech směrech. Šíleně stylový, talentovaný v terénu, příjemný na řízení na asfaltu a obecně docela spolehlivý. Zejména podle standardů Land Roveru.

Ale všechno dobré jednou skončí. Dokončeno bylo i vydání Freelanderu. Stalo se tak už v roce 2014. A zde je zdánlivě dobrá zpráva pro fanoušky LR-Freelander!

Je pravda, že pokud jste si na chvíli mysleli, že Angličané upraví vydání oblíbeného kompaktního SUV, Možná se vám ani nesní.

Ne, Freelandrom bude úplně nový model. Ano, bude také kompaktní, ale podobnost v rozměrech je jediná věc, která spojuje budoucí novinku s bývalým „Frielem“. Jedná se totiž o elektrický crossover, který bude postaven na platformě Chery.

Na jedné straně Land Rover na uzlech a agregátech z Číny to zní divně. A dokonce mírně skandální pro prémiovou britskou značku.

Na druhou stranu si můžeme připomenout, že Angličané dávno nepatří sami sobě. Proč by v takovém případě jedna Indická firma neměla spolupracovat s jednou čínskou?!