DoIt Wiki – jak na to

Česká Republika

Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Mazda CX-7 2006-2012 (ER)

Mazda CX-7 2006-2012 (ER)

Mazda CX-7 byla uvedena do sériové výroby v roce 2006. V řadě vozů Mazda se stal absolutní novinkou, i když mnoho dílů vozu bylo vypůjčeno z dříve vyráběných modelů japonské společnosti. To platí pro pohon všech kol odvozený od Mazdy 6, přední a zadní odpružení převzaté od MPV a Mazdy 3. V roce 2009 došlo k restylingu crossoveru — maska chladiče dostala pětiúhelníkový tvar, světlomety byly vyzdobeny v jedné barvě, změnil se tvar mlhových světlometů. V roce 2012 bylo SUV vyřazeno z výroby a nahrazeno modernější a konkurenceschopnější Mazdou CX-5.

Verze vozu vyráběné v Japonsku byly vybaveny pouze benzínovými motory o objemu 2,3 litru (238 koní). Vzhledem k vysokému výkonu motoru se vůz vyznačuje velkou nenasytností. Není neobvyklé, že spotřeba benzínu na 100 kilometrů ve městě překročila hranici 20 litrů, přičemž výrobce uvádí 15,3 litru u verze s pohonem všech kol. Na dálnici auto spotřebuje podle listu 9,3 litru paliva. Benzinová nádrž crossoveru je přitom malá a pojme pouhých 69 litrů.

Byly vyráběny modifikace pohonu všech kol a pohonu všech kol. Po restylingu se seznam provedených úprav nezměnil. Mazda CX – 7 měla šestistupňovou automatickou převodovku. Udávaná maximální rychlost Mazdy x – 7 je malá, pouhých 181 km/h.v tomto ukazateli je auto mezi outsidery své třídy. Ale má vynikající dynamiku zrychlení, dosahuje 100 km / h za pouhých 8,3 sekundy.

Prodám Mazda CX-7 bazar.

Téměř ve všech rozměrech je Mazda CX – 7 horší než její spolužáci (Nissan Murano, Mitsubishi Outlander a Subaru Tribeca). Délka — 4695 mm, šířka — 1870 mm, Výška — 1645 mm.ale Mazda má vysokou (205 mm) clearance. Zavazadlový prostor Mazda x – 7 se také neliší rozměry — 455 litrů na rozložených zadních sedadlech. Jejich složením lze zvětšit volný objem na 1659 litrů, což je stále méně než Subaru Tribeca o téměř 500 Litrů.

Odpružení crossoveru se skládá z odpružení vpředu a víceprvkového odpružení vzadu. Brzdy na vozidle jsou opatřeny kotoučovým ventilem.

Mazda x-7 byla vyráběna v základní verzi a výbavě Cruising Package. Základní výbava zahrnuje posilovač řízení, xenonové a přední mlhovky, elektricky ovládaná okna, klimatizaci, Navigační systém, Monitor, Audio systém s podporou mp3, CD a DVD. V crossoveru je k dispozici asistent pro parkování a kamera bočního a zpětného pohledu. Motor lze nastartovat bez použití zapalovacího klíče.

Bezpečnost cestujících Mazda CX – 7 je zajištěna čelními airbagy, ke kterým lze přidat boční, a aktivními opěrkami hlavy. Četné asistenční systémy usnadňují řidiči řízení situace na trati: protiblokovací (ABS), protiproud (TCS), pomocná brzda (BAS), elektronická kontrola stability (ESP). Pro snadnější jízdu po dálnici se řidiči bude hodit tempomat.

Luxusní verze Cruising Package obsahuje kožená sedadla, vyhřívaná přední sedadla, držáky pro instalaci dětských sedaček a Dešťový senzor. Po restylingu se seznam dostupných možností ve výbavách nezměnil.