DoIt Wiki – jak na to

Česká Republika

Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Nissan aktualizoval interiér crossoveru Juke

Nissan aktualizoval interiér crossoveru Juke

Nissan Motor aktualizoval interiér svého čistě Evropského subkompaktního crossoveru Nissan Juke.

S cizím head-upem od Nissan X-Trail s obrovským displejem o úhlopříčce 12,3 palce je interiér rozhodně ošklivější, ale nedá se nic dělat — unifikace. 

Chcete-li implantovat tuto bezrozměrnou informační tabuli do harmonické symetrické konzole Nissan Juke, byla doslova rozervána. Obepínající tento ošklivý široký Kant, který má alespoň nějak sladit cizí těleso „televize“ se zbytkem interiéru, živě připomíná okraj odkryté dutiny živého organismu. A vzhledem k tomu, že tento Kant je lakován v barvě karoserie, majitelům červených Juke to rozhodně nebude závidět. 

Kromě toho byly funkční analogové přístroje s krásnými hliníkovými ráfky v přístrojovém štítu nahrazeny další „televizí“ a tři elegantní kulaté centrální deflektory klimatického systému — pár primitivních, jako by pocházely z nějaké indické motokoly. 

Aby se tato unifikace proměnila v aktualizaci, Nissan přidal do barevné palety žlutou barvu, navrhl nové lité ráfky pro hybridní Juke a přidal do seznamu dostupných možností lehký stylingový balíček N-Sport. 

Nissan Juke druhé generace se vyrábí pouze v Británii, odkud se vyváží do EU, některé země Britského Společenství národů v Tichomoří a na Tchaj-wan. 

Vůz je vybaven 1,0 litrovým benzinovým turbomotorem o výkonu 115 koní nebo hybridním pohonem o výkonu 141 koní.