DoIt Wiki – jak na to

Česká Republika

Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Nissan aktualizoval Juke: velká obrazovka médií a jasně žlutá

Nissan aktualizoval Juke: velká obrazovka médií a jasně žlutá

Nissan aktualizoval Nissan Juke ve snaze získat zpět pozornost v přeplněném segmentu malých crossoverů. Zatímco exteriér zůstal prakticky nezměněn, interiér byl přepracován. V kabině se objevil větší displej infotainmentu i vylepšená výbava. Mezi další funkce patří nová vlajková loď n-Sport a jasně žlutá barva karoserie.

Nový 12,3 palcový displej infotainmentu se objevil v horní části mírně pozměněné palubní desky. Větší displej je standardní a lze jej kombinovat s novým 12,3 palcovým přizpůsobitelným digitálním přístrojovým panelem. Aktualizovaná multimédia podporují Android Auto a Apple CarPlay a jsou vybavena vylepšeným systémem rozpoznávání hlasu.

Nissan tvrdí, že kůže, která byla použita k úpravě řídítek, byla hladší na dotek, odkládací schránka se zvětšila a většina výbavy měla nová sedadla a také přepracovanou středovou loketní opěrku, která se údajně stala spolehlivější. Kromě toho elektrická ruční brzda, bezdrátová nabíjecí podložka a zásuvky USB-A / USB-C pro všechny cestující splňují Nissan Juke standardy pro rok 2024.

Externí aktualizace jsou omezeny na upravenou paletu barev. Hlavní novinkou je návrat jasně žlutého odstínu, který byl k dispozici pro první generaci vozu. Nissan říká, že zákazníci neustále žádali, aby se tento oblíbený odstín vrátil.

V nové výbavě Juke N-Sport dostala střecha, vzpěry, kola, zrcátka a maska chladiče černou povrchovou úpravu, která kontrastuje s novým žlutým odstínem. Uvnitř vidíme žluté prošívání a vložky z Alcantary, stejně jako emblémy Juke vyražené na sedadlech.