DoIt Wiki – jak na to

Česká Republika

Zajímové odkazy

Online autobazar a prodej ojetých aut v České republice

Suzuki S-Cross se vyrábí od roku 2013

Suzuki S-Cross se vyrábí od roku 2013

Kompaktní crossover Suzuki s-Cross (na některých trzích také Suzuki SX4) třetí generace je uveden v Evropské specifikaci. Auto, jak jsme předpokládali, dostalo pod kapotu přeplňovaný motor 1.4 DDIS (129 koní, 235 n•m) z řady Booster jet v kombinaci s mírným 48voltovým hybridním systémem SHVS. Bude standardní pro „es Cross“ v Evropě a na některých dalších trzích.

Prodám Suzuki S-Cross bazar.

Stejně jako dříve systém pohonu všech kol AllGrip Select vyzývá řidiče, aby si vybrali jízdní režimy (od sportovního po „zasněžený“). V druhé polovině roku 2022 společnost slibuje doplnění řady modelu o plnohodnotný hybrid, již není umírněný, a novou komunikační funkci — systém Suzuki Connect. Hybridní jednotka se kromě DVS bude skládat z motoru generátoru (MGU) a převodovky s automatickým řazením (AGS). Tato nová instalace se objeví v roce 2022 v Evropě nejprve na Vitaru a poté na bratru s-Cross, což umožní pohyb v plně elektrickém režimu.

Výbava crossoveru zahrnovala rozhraní Apple CarPlay a Android Auto, upozornění na příčný provoz vzadu a systém kruhového pohledu, který doplnil další bezpečnostní systémy, jako je automatické brzdění, držení v jízdním pruhu, čtení značek, automatické přepínání světel a adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go.

Vyrábět kompaktní parkety bude maďarský závod Magyar Suzuki Corporation (předchůdce se vyráběl také v Maďarsku, ale také v Číně a Indii). Prodej v Evropě začne na konci roku 2021, poté začne export do Latinské Ameriky, Oceánie a Asie. V Rusku se Suzuki SX4 odcházející generace prodává od 1 629 000 rublů. V zastoupení značky Drive řekli, že očekávají novou generaci na našem trhu ve druhém čtvrtletí roku 2022.